Rozłącznik bezpiecznikowy słupowy SZ160.322
  • Producent: Ensto
  • Symbol: SZ160.322
  • Bezpiecznik: 160A
  • Znamionowe napięcie izolacji: 1000 V
  • Napięcie znamionowe (Un): ≥ 0,415 kV