Rozłącznik bezpiecznikowy słupowy SZ160.322
- Producent: Ensto
- Symbol: SZ160.322
- Bezpiecznik: 160A
- Znamionowe napięcie izolacji: 1000 V
- Napięcie znamionowe (Un): ≥ 0,415 kV